musteri
Protek Teknik Hizmetler Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 22 Kasım 1993 tarihinde hastane, hemodiyaliz merkezleri ve sanayi su arıtma sistemleri tasarımı, dizayn, montaj ve devreye alma işi yapmak üzere kurulmuştur. Başlangıçta ithal edilen sistemlerin montajı ile başlayan iş, günümüzde 1000 m2 çalışma alanı bulunan atölyemizde RO cihazlarının imalatı ile devam etmektedir. Detaylara özen göstererek el yapımı üretim konularında ihtisaslaşmış teknik ekip ve mühendisler ile ürün geliştirme üzerinde devamlı çalışmaktadır.

Firmamız 2008 yılından itibaren, yurt dışında da aynı ciddiyetle hizmet vermesi hedeflenerek Crystal Clear firması ile Su Arıtma, Hemodiyaliz Sarf Malzemesi, Ameliyathane Hava Sterilizasyon Üniteleri ve Tüm Hastane donanımı üzerine ortaklık kurarak çalışmalarına devam etmektedir.

Satıştan önce danışmanlık:
Protek Teknik Hizmetler teknik kadrosuyla satış öncesi, müşterileri su arıtma sistemleri hakkında aydınlatmakta, arıtılacak suyun analizi ve müşterilerin istekleri doğrultusunda hareket etmekte ve kurulması gereken en uygun sistemleri önermektedir.

İhtiyaca göre sistemin kurulması:
Bilhassa sanayi atık su arıtma ve ürün zenginleştirme projelerinde atık suyun niteliğinin belirlenmesi, verim, uygun basınç ve debi gibi parametrelerin tespiti, uygun membran seçimi ve cihazın tüm tasarımı için önceden yapılması gereken çalışmaları mümkün kılan test cihazlarımız mevcuttur.

Satış sonrası destek/servis:
Sorunlara anında acil müdahaleler gerektiğinde teknik servisimiz devreye girmektedir. Sistem kurulduktan sonra uzun bir süre takip edilmekte, böylece müşterilerin tam güvenceyle sistemden yararlanmaları sağlanmaktadır.
Şirketimiz ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 13485:2003 Kalite Yönetim sistemi belgeleri beraberinde TSEK, HYB, MARKA TESCİL belgelerine de sahiptir.

 

Doğu Sanayi Sitesi 13. Blok No: 7/A Yenibosna / İstanbul
Tel: 0212 551 24 74 Fax: 0212 551 78 33 E-mail: sales@protekteknik.com.tr
Tüm Hakları Protek Teknik Hizmetler'e Aittir. Copyrihgt © 2017